Newsflash

Sprawiamy, że rozwój nabiera sensu!

Zamów newsletter!

*

:

:

Spotkanie w ramach konsultacji społecznych - Afryka w Wieloletnim Programie Współpracy Rozwojowej

22 czerwca 2011 r. w Fundacji Batorego w Warszawie odbędą się  konsultacje społeczne dotyczące ujęcia Afryki Subsaharyjskiej w Wieloletnim Programie Współpracy Rozwojowej. Do udziału w spotkaniu zaproszeni są wszyscy przedstawiciele organizacji działających na obszarze Afryki Subsaharyjskiej.

Spotkanie otworzy Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Zagranicznych, Pan Krzysztof Stanowski. Podczas konferencji omówione zostaną cele oraz priorytety geograficzne i tematyczne dla Afryki Subsaharyjskiej. Część spotkania zostanie poświęcona na pracę w mniejszych grupach, w których specjaliści od poszczególnych obszarów (m.in. edukacji, rolnictwa itp.) będą wypracowywać rezultaty dla danych obszarów w poszczególnych krajach lub regionach. Aby osiągnąć konstruktywny efekt, potrzeba zaangażowania szerokiego grona aktorów, dlatego zachęcamy do udziału w spotkaniu wszystkich przedstawicieli podmiotów działających na obszarze Afryki Subsaharyjskiej.

Spotkanie będzie miało miejsce 22.06.2011 w godz. 13:45 do 17:00 (bezpośrednio po spotkaniu dotyczącym wizji i misji polskiej współpracy rozwojowej) w Fundacji Batorego w Warszawie przy ul. Sapieżyńskiej 10a (zobacz mapkę).

Pobierz: Materiał roboczy do dyskusji o Afryce (PDF)

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w spotkaniu do dnia 21.06.2011 r. na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Istnieje możliwość pokrycia kosztów podróży dla przedstawicieli organizacji mających siedzibę poza Warszawą. Prosimy zainteresowane osoby o kontakt w celu uzgodnienia takiej możliwości i szczegółów.

Konsultacje w sprawie Afryki Subsaharyjskiej w wieloletnim programie współpracy rozwojowej koordynuje Salezjański Wolontariat Misyjny – Młodzi Światu.

logo Fundacji BatoregoSpotkanie odbędzie się w ramach projektu Instytutu Globalnej Odpowiedzialności pt. “Opracowanie projektów czterech dokumentów strategicznych polskiej pomocy rozwojowej”, finansowanego przez Fundację im. Stefana Batorego.

Pobierz: Materiał roboczy do dyskusji o Afryce (PDF)